Zlewozmywak kuchenny Franke Ariane ARX 110-35 122.0155.870 371x456
Franke Ariane ARX 110-35 122.0155.870 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke Ariane ARX 110-35 122.0155.870 371x456
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlewozmywak FRANKE Ariane ARX 110-35 122.0154.914 Stalowy | 660 zł |
Zlew stalowy Franke Ariane ARX 110-35 122.0154.914 stal szlachetna szczotk | 727 zł |
Zlewozmywak FRANKE Ariane ARX 110-35 122.0154.914 Stalowy | 630 zł |
Zlew FRANKE Ariane ARX 110-35 stal SZCZOTKOWANA (122.0154.914) PREMIUMPART | 645 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →