Zlewozmywak kuchenny Franke Basis BFG 611-97 114.0363.932 970x500
Zdjęcia 8 |
Franke Basis BFG 611-97 114.0363.932 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke Basis BFG 611-97 114.0363.932 970x500
Wszystkie ceny 93 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlewozmywak granitowy Franke Basic BFG 611-97 Czarny mat/czarny odpływ 114 | 1 459 zł |
Zlewozmywak FRANKE Basis BFG 611-97 114.0693.556 Czarny mat | 1 065 zł |
Zlewozmywak FRANKE Basis BFG 611-97 114.0676.291 Czarny matowy | 969 zł |
Zlew granitowy Franke Basis BFG 611-97 114.0676.290 biały polarny | 1 135 zł |
Franke Basis BFG 611-97 Granitowy Beżowy | 1 007 zł |
pokaż 20 ofert
Modyfikacje Franke Basis BFG 611-97 114.0363.932
Ceny na Franke Basis BFG 611-97 114.0363.932 |
---|---|---|---|---|
Franke Basis BFG 611-62 114.0272.595 620x500 | od 659 zł | 99 oferty | ||
Franke Basis BFG 611-78 114.0258.037 780x500 | od 709 zł | 89 oferty | ||
Franke Basis BFG 611-97 114.0363.932 970x500 | od 905 zł | 93 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →