Zlewozmywak kuchenny Franke Basis BFG 651-78 114.0272.605 780x500
Franke Basis BFG 651-78 114.0272.605 |
Kolor | | Rodzaj montażu | wpuszczany | Materiał wykonania | kompozyt kwarcowy | Kształt | prostokątny | Komór głównych | 1 | Orientacja komory | odwracalna | Dodatkowa komora | | Ociekacz | | Przelew | | Otwór na baterię | | Minimalna szerokość szafki (podbudowy) | 600 mm | Wymiary powierzchni roboczej | 780x500 mm | Wymiary wyciętego otworu (nadkładany) | 760x480 mm | Wymiary komory głównej (DxSxG) | 340x420x200 mm | Wymiary dodatkowej komory (DxSxD) | 150x290x120 mm | Kraj pochodzenia marki | Szwajcaria | Gwarancja producenta | 10 lat | Data dodania do E-Katalog | lipiec 2013 | Oznaczenie producenta | 114.0272.602
114.0272.603
114.0272.605 Pokaż kolejne ↓114.0272.632
114.0272.633
114.0272.634
114.0272.635
114.0280.882
114.0280.883
114.0280.884
114.0280.885
114.0280.886
114.0280.887
114.0280.893
114.0280.897
114.0285.361
114.0296.633
114.0306.796
114.0313.263
114.0320.541
114.0565.111
114.0676.284
|
Otwory zaznaczone na rysunku dla mieszalnika są wybite
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem
zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
|
| Franke 1140283979 Zlewozmywak Orzechowobrązowy 78 x 50 x 20 cm 114.0283.97Wykonany w nowoczesnym stylu
Powłoka ułatwiająca czyszczenie
Wytrzymały materiał zapewnia długoletnie użytkowanie
Wygodna... więcejgłębokość zapewnia komfort Amazon.pl
Złóż skargę | | 1 287 zł | | |
|
| Zlewozmywak FRANKE Basis BFG 651-78 114.0676.283 Biały polarnyZlewozmywak z Fragranitu +, który jest materiałem wyprodukowanym w 80% z naturalnego granitu, pozostała część to spoiwo akryl... więcejowe, charakteryzujące się wyjątkową wytrzymałością i odpornością. Dzięki zastosowaniu bardzo drobnych cząsteczek granitu, uzyskano zlewozmywak idealnie gładki i delikatny w dotyku. Wszystkie zlewozmywaki fragranitowe FRANKE, wyprodukowane są z wykorzystaniem technologii Sanitized®. Zawierają zatem szkło fosforanowe z dodatkiem srebra, ograniczającym rozwój bakterii do 99%. Wszystkie zlewozmywaki z Fragranitu+ są odporne na zarysowania, uderzenia i zaplamienie, a ich kolor nie zmienia się z upływem czasu. Są również odporne na krótkotrwałe działanie wysokiej temperatury (do 280°C przez 15 sek.). Electro.plZłóż skargę | | 933 zł | | |
|
| Zlewozmywak FRANKE Basis BFG 651-78 114.0676.284 Czarny matowyZlewozmywak z Fragranitu +, który jest materiałem wyprodukowanym w 80% z naturalnego granitu, pozostała część to spoiwo akryl... więcejowe, charakteryzujące się wyjątkową wytrzymałością i odpornością. Dzięki zastosowaniu bardzo drobnych cząsteczek granitu, uzyskano zlewozmywak idealnie gładki i delikatny w dotyku. Wszystkie zlewozmywaki fragranitowe FRANKE, wyprodukowane są z wykorzystaniem technologii Sanitized®. Zawierają zatem szkło fosforanowe z dodatkiem srebra, ograniczającym rozwój bakterii do 99%. Wszystkie zlewozmywaki z Fragranitu+ są odporne na zarysowania, uderzenia i zaplamienie, a ich kolor nie zmienia się z upływem czasu. Są również odporne na krótkotrwałe działanie wysokiej temperatury (do 280°C przez 15 sek.).... Avans.plZłóż skargę | | 875 zł | | |
|
| Zlew granitowy Franke Basis BFG 651-78 114.0676.279 beżowyZlew półtorakomorowy z ociekaczem z kompozytu granitowego Fragranit+. Wpuszczany w blat. Komora odwracalna. Do szafki od 60 c... więcejm. Wymiary 78 x 50 cm. Completo.plNa zamówienie Złóż skargę | | 1 023 zł | | |
|
| Franke Basis BFG 651-78 Granitowy OrzechowyBateria w komplecie:nie;Kolor:beżowy/brązowy;Gwarancja:15 lat z wyłączeniami;Informacje dodatkowe:syfon z podłączeniem do zmy... więcejwarki;Barwa:orzechowy;Komora 1:340 x 420 x 200 mm;Komora 2:150 x 290 x 100 mm;Korek:manualny;Korek automatyczny:nie;Ilość komór:1,5;Ilość podfrezowanych otworów:4 x 35 mm;Maksymalna liczba otworów:4;Minimalna szerokość podbudowy:60 cm;Ociekacz:bez odpływu;Typ zaworu:zawór zatyczkowy z sitkiem 3,5 cala;Odporność:na powstawanie plam, na uderzenia, na wysokie temperatury, na zarysowania;Wejście na baterię:podfrezowane do samodzielnego wywiercenia;Pojemność komory głównej:0;Rodzaj:zlewozmywak prostokątny;Seria/Model (do relacji):Franke BFG 651-78;Rodzaj:wpuszczany w blat;Wariantowanie - seria:Franke Basis 2;Wycięcie:760 x 480 mm;Wykonanie:fragranit;Głębokość w milimetrach:500 mm;Szerokość w milimetrach:780 mm;Wyposażenie:instrukcja montażu, korek, syfon;Zlewozmywak odwracalny:tak OleOle.plZłóż skargę | | 949 zł | | |
Modyfikacje Franke Basis BFG 651-78 114.0272.605
Ceny na Franke Basis BFG 651-78 114.0272.605 |
---|
| Franke Basis BFG 651-78 114.0272.605 780x500 | | od 755 zł | 74 oferty |
| Franke Basis BFG 651 114.0259.962 970x500 | | od 859 zł | 92 oferty |
Dynamika cen dla Franke Basis BFG 651-78 114.0272.605 780x500
- Minimalna
- Średnia
- Maksymalna