Кухонна мийка Franke Basis BFG 651-78 114.0272.605 780x500
Franke Basis BFG 651-78 114.0272.605 |
Колір | | Тип монтажу | врізна накладна | Матеріал корпуса | кварцовий композит | Форма | прямокутна | Основних чаш | 1 | Розташування чаші | реверсивна | Додаткова чаша | | Сушіння посуду (крило) | | Перелив | | Отвір під змішувач | | Мінімальна ширина шафи (бази) | 600 мм | Розміри робочої поверхні | 780x500 мм | Розміри врізного отвору (накладна) | 760x480 мм | Розміри основної чаші (ДхШхГ) | 340x420x200 мм | Розміри додаткової чаші (ДхШхГ) | 150x290x120 мм | Країна походження бренду | Швейцарія | Гарантія виробника | 10 років | Дата додавання на E-Katalog | липень 2013 | Маркування виробника | 114.0272.602
114.0272.603
114.0272.605 Ще ↓114.0272.632
114.0272.633
114.0272.634
114.0272.635
114.0280.882
114.0280.883
114.0280.884
114.0280.885
114.0280.886
114.0280.887
114.0280.893
114.0280.897
114.0285.361
114.0296.633
114.0306.796
114.0313.263
114.0320.541
114.0565.111
114.0676.284
|
Намічені на кресленні отвори під змішувач вибиваються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
|
| Franke BFG 651-78 zlewozmywak bazowy onyksMateriał: Fragranit+
Metoda instalacji: Wbudowany
Liczba otworów na kran: 4 – wpuszczone
Pozycja ociekacza: odwracalny oci... щеekacz
Minimalna szerokość podstawy 60 cm Amazon.pl
Поскаржитись | | 1 010 zł | | |
|
| Zlewozmywak FRANKE Basis BFG 651-78 114.0676.283 Biały polarnyZlewozmywak z Fragranitu +, który jest materiałem wyprodukowanym w 80% z naturalnego granitu, pozostała część to spoiwo akryl... щеowe, charakteryzujące się wyjątkową wytrzymałością i odpornością. Dzięki zastosowaniu bardzo drobnych cząsteczek granitu, uzyskano zlewozmywak idealnie gładki i delikatny w dotyku. Wszystkie zlewozmywaki fragranitowe FRANKE, wyprodukowane są z wykorzystaniem technologii Sanitized®. Zawierają zatem szkło fosforanowe z dodatkiem srebra, ograniczającym rozwój bakterii do 99%. Wszystkie zlewozmywaki z Fragranitu+ są odporne na zarysowania, uderzenia i zaplamienie, a ich kolor nie zmienia się z upływem czasu. Są również odporne na krótkotrwałe działanie wysokiej temperatury (do 280°C przez 15 sek.). Electro.plПоскаржитись | | 933 zł | | |
|
| Zlewozmywak FRANKE Basis BFG 651-78 114.0676.284 Czarny matowyZlewozmywak z Fragranitu +, który jest materiałem wyprodukowanym w 80% z naturalnego granitu, pozostała część to spoiwo akryl... щеowe, charakteryzujące się wyjątkową wytrzymałością i odpornością. Dzięki zastosowaniu bardzo drobnych cząsteczek granitu, uzyskano zlewozmywak idealnie gładki i delikatny w dotyku. Wszystkie zlewozmywaki fragranitowe FRANKE, wyprodukowane są z wykorzystaniem technologii Sanitized®. Zawierają zatem szkło fosforanowe z dodatkiem srebra, ograniczającym rozwój bakterii do 99%. Wszystkie zlewozmywaki z Fragranitu+ są odporne na zarysowania, uderzenia i zaplamienie, a ich kolor nie zmienia się z upływem czasu. Są również odporne na krótkotrwałe działanie wysokiej temperatury (do 280°C przez 15 sek.).... Avans.plПоскаржитись | | 875 zł | | |
|
| Zlew granitowy Franke Basis BFG 651-78 114.0676.279 beżowyZlew półtorakomorowy z ociekaczem z kompozytu granitowego Fragranit+. Wpuszczany w blat. Komora odwracalna. Do szafki od 60 c... щеm. Wymiary 78 x 50 cm. Completo.plПід замовлення Поскаржитись | | 1 023 zł | | |
|
| Franke Basis BFG 651-78 Granitowy OrzechowyBateria w komplecie:nie;Kolor:beżowy/brązowy;Gwarancja:15 lat z wyłączeniami;Informacje dodatkowe:syfon z podłączeniem do zmy... щеwarki;Barwa:orzechowy;Komora 1:340 x 420 x 200 mm;Komora 2:150 x 290 x 100 mm;Korek:manualny;Korek automatyczny:nie;Ilość komór:1,5;Ilość podfrezowanych otworów:4 x 35 mm;Maksymalna liczba otworów:4;Minimalna szerokość podbudowy:60 cm;Ociekacz:bez odpływu;Typ zaworu:zawór zatyczkowy z sitkiem 3,5 cala;Odporność:na powstawanie plam, na uderzenia, na wysokie temperatury, na zarysowania;Wejście na baterię:podfrezowane do samodzielnego wywiercenia;Pojemność komory głównej:0;Rodzaj:zlewozmywak prostokątny;Seria/Model (do relacji):Franke BFG 651-78;Rodzaj:wpuszczany w blat;Wariantowanie - seria:Franke Basis 2;Wycięcie:760 x 480 mm;Wykonanie:fragranit;Głębokość w milimetrach:500 mm;Szerokość w milimetrach:780 mm;Wyposażenie:instrukcja montażu, korek, syfon;Zlewozmywak odwracalny:tak OleOle.plПоскаржитись | | 949 zł | | |
Модификації Franke Basis BFG 651-78 114.0272.605
Ціни на Franke Basis BFG 651-78 114.0272.605 |
---|
| Franke Basis BFG 651-78 114.0272.605 780x500 | | від 835 zł | 74 пропозиції |
| Franke Basis BFG 651 114.0259.962 970x500 | | від 875 zł | 92 пропозиції |
Динаміка цін на Franke Basis BFG 651-78 114.0272.605 780x500
- Мінімальна
- Середня
- Максимальна