Zlewozmywak kuchenny Franke Maris MRG 210/110-52 135.0669.525 553x433
Zdjęcia 27 |
Franke Maris MRG 210/110-52 135.0669.525 |
|
Wyposażony w technologię Sanitized z dodatkiem jonów srebra do składu, która ogranicza rozwój bakterii i mikroorganizmów. Odporny na promieniowanie UV, uderzenia, zarysowania, plamy i przebarwienia.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke Maris MRG 210/110-52 135.0669.525 553x433
Wszystkie ceny 56 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Franke MRG 110-52 Fragranit Maris zlewozmywak biel polarna | 1 619 zł |
Komfort Zlewozmywak Franke mrg 210/110-52 czarny mat 135.0669.525 | 1 619 zł |
Zlewozmywak granitowy Franke Maris MRG 110-52 Czarny mat 125.0687.252 | 1 619 zł |
ZLEW PODBLATOWY FRANKE MRG 110-52 CZARNY MAT +BATERIA | 1 749 zł |
Zlew granitowy Franke Maris MRG 110-52 czarny mat 125.0687.252 | 1 619 zł |
pokaż 20 ofert
Modyfikacje Franke Maris MRG 210/110-52 135.0669.525
Ceny na Franke Maris MRG 210/110-52 135.0669.525 |
---|---|---|---|---|
Franke Maris MRG 210/110-37 135.0669.196 403x433 | od 1 319 zł | 45 oferty | ||
Franke Maris MRG 210/110-52 135.0669.525 553x433 | od 1 549 zł | 60 oferty | ||
Franke Maris MRG 210/110-72 135.0669.500 753x433 | od 1 798 zł | 48 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →