Zlewozmywak kuchenny Franke Kubus KBK 160 126.0335.885 545x445
Zdjęcia 7 |
Franke Kubus KBK 160 126.0335.885 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke Kubus KBK 160 126.0335.885 545x445
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Franke zlewozmywak do zabudowy Kubus KBK 160 Fraceram 1260380009 biel pola | 3 369 zł |
Zlew ceramiczny Franke Kubus KBK 160 126.0380.009 biały polarny | 3 369 zł |
Franke Kubus KBK 160 Ceramiczny Kremowy | 3 369 zł |
Zlewozmywak Franke NAS RTV AGD Zlewozmywak FRANKE Kubus KBK 160 Czarny mat | 3 369 zł |
Franke Kubus KBK 160 Ceramiczny Biały polarny | 3 399 zł |
pokaż 14 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →