Rozdrabniacz odpadów In-Sink-Erator Evolution 100
Wideo 2Zdjęcia 10 |
In-Sink-Erator Evolution 100 |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog In-Sink-Erator 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele In-Sink-Erator.
Kup In-Sink-Erator Evolution 100
Wszystkie ceny 11 →Młynek do rozdrabniania odpadów INSINKERATOR 78125T Evolution 100 | 2 679 zł |
Młynek do rozdrabniania odpadów INSINKERATOR 78125T Evolution 100 | 2 679 zł |
InSinkErator Evolution 100 (I78125T) | 2 679 zł |
Młynek do odpadów kuchennych InSinkErator Evolution 100 rozdrabniacz odpad | 2 768 zł |
INSINKERATOR Evolution 100 | 2 768 zł |
Amerykańska firma In-Sink-Erator jest światowym liderem rynku w produkcji i sprzedaży dystrybutorów wody i rozdrabniaczy odpadów. Wysokiej jakości dozownik Evolution 100, wyceniony na 420 USD, będzie doskonałym towarzyszem w profesjonalnych i domowych kuchniach przez wiele lat.
Idealne rozmiary
Kompaktowość urządzenia o wysokości 312 mm i średnicy 205 mm pozwala na schowanie urządzenia w standardowej szafce pod zlewem, a pokrycie w kolorze grafitowym sprawia, że idealnie komponuje się z kamiennymi zlewozmywakami i bateriami o podobnym wystroju .
Cicho i szybko
Silnik indukcyjny, choć małej mocy, 380 W, zapewnia mielenie materii organicznej w 10-15 sekund. Komora ze stali nierdzewnej o pojemności 1 litra nie pozwoli na zablokowanie procesu mycia przy dużej ilości odpadów.
Dwustopniowa technologia MultiGrind pomaga radzić sobie z owocami morza, rybami i kośćmi mięsnymi, płatkami zbożowymi, orzechami. Jednak bardzo duże kości nie zostaną zmiażdżone, jeśli przypadkowo wpadną do zbiornika, silnik natychmiast się wyłączy.
Auto rewers pomaga poprawić wynik przy dużych ilościach przetwarzania, a system antywibracyjny sprawia, że hałas podczas pracy urządzenia jest dość komfortowy (25 - 30 dB). Jedna z cech najbardziej docenianych w produktach In-Sink-Erator.
Ogólnie rzecz biorąc Evolution 100 jest praktycznym, wygodnym i niezawodnym rozdrabniaczem odpadów spożywczych, ale jest drogi do użytku domowego, a raczej słaby do cateringu, nawet z oficjalną 5-letnią gwarancją.