Zlewozmywak kuchenny Franke Malta MLG 611-97 114.0382.802 970x500
Zdjęcia 7 |
Franke Malta MLG 611-97 114.0382.802 780x500970x500 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke Malta MLG 611-97 114.0382.802 970x500
Wszystkie ceny 23 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlew granitowy Franke Malta MLG 611-97 orzechowy 114.0700.138 | 1 289 zł |
Franke Malta MLG 611-97 Granitowy Czarny | 1 289 zł |
FRANKE MLG 611-97 Onyx 114.0700.135 | 1 289 zł |
Franke Malta MLG 611-97 Granitowy Czarny | 1 359 zł |
Zlew FRANKE Malta MLG 611-97 onyx (114.0700.135) TERAZdodatkowyRABAT10+3wp | 1 289 zł |
pokaż 18 ofert
Modyfikacje Franke Malta MLG 611-97 114.0382.802
Ceny na Franke Malta MLG 611-97 114.0382.802 |
---|---|---|---|---|
Franke Malta MLG 611 114.0306.548 780x500 | od 1 099 zł | 29 oferty | ||
Franke Malta MLG 611-97 114.0382.802 970x500 | od 1 219 zł | 23 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →