Zlewozmywak kuchenny Franke Sirius SID 110-34 125.0252.227 365x440
Zdjęcia 5 |
Franke Sirius SID 110-34 125.0252.227 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke Sirius SID 110-34 125.0252.227 365x440
Wszystkie ceny 23 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Franke Sirius - zlewozmywak -110-34 Sid-110-34 Carbon | 927 zł |
Zlewozmywak FRANKE Sirius SID 110-34 125.0331.031 Onyx | 708 zł |
Franke Sirius SID 110-34 Tectonite Biały polarny | 729 zł |
Zlewozmywak FRANKE Sirius SID 110-34 125.0331.031 Onyx | 708 zł |
pokaż 18 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →