Zlewozmywak kuchenny Alveus Variant 40 420x360
Alveus Variant 40 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Alveus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Alveus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Alveus Variant 40 420x360
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Alveus 1009013 VARIANT 40 Montaż zlewu kuchennego pod blatem stalowym Stal | 532 zł |
Alveus Variant 40 1091041 Stalowy Satyna | 799 zł |
ALVEUS VARIANT 40 zlewozmywak podwieszany | 276 zł |
Zlewozmywak Alveus VARIANT 40 stalowy satynowy o płaskich krawędziach | 849 zł |
ALVEUS VARIANT 40 zlewozmywak stalowy satynowy o płaskich krawędziach | 849 zł |
pokaż 14 ofert
Modyfikacja modelu:
- art. 1009392 - otwór odpływowy przy dłuższym boku zlewu
- art. 1009013 - otwór odpływowy przy krótszym boku zlewu
PolecamyPorównaj w tabeli →