Zlewozmywak kuchenny Alveus Variant Monarch 110 171x323
Zdjęcia 4 |
Alveus Variant Monarch 110 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Alveus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Alveus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Alveus Variant Monarch 110 171x323
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Alveus Monarch Variant 110 1114241 Stalowy Miedź | 1 019 zł |
ALVEUS MONARCH VARIANT 110 zlewozmywak stalowy miedź | 1 046 zł |
Zlewozmywak Alveus MONARCH VARIANT 110 stalowy miedź | 1 155 zł |
ALVEUS MONARCH VARIANT 110 zlewozmywak stalowy miedź | 1 155 zł |
Alveus Monarch Variant 110 1114241 Stalowy Miedź | 1 139 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →