Zlewozmywak kuchenny Blanco Solis 180-IF 526114 220x440
Zdjęcia 5 | 1 168 zł Kup! Zlew stalowy Blanco Solis 180-IF stal szlachetna szczotkowana 526114Completo.plNa zamówienie Złóż skargę |
Blanco Solis 180-IF 526114 |
|
Zlewozmywak jest elegancko wyposażony w wysokiej jakości przelew podtynkowy C-overflow oraz odpływy InFino.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Blanco Solis 180-IF 526114
Ceny na Blanco Solis 180-IF 526114 |
---|---|---|---|---|
Blanco Solis 180-IF 526114 220x440 | od 1 168 zł | 1 oferta | ||
Blanco Solis 340-IF 526116 380x440 | od 1 136 zł | 1 oferta | ||
Blanco Solis 400-IF 526118 440x440 | od 1 210 zł | 1 oferta | ||
Blanco Solis 450-IF 526121 490x440 | od 1 268 zł | 12 oferty | ||
Blanco Solis 500-IF 526123 540x440 | od 1 308 zł | 20 oferty | ||
Blanco Solis 700-IF 526126 740x440 | od 1 513 zł | 26 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →