Кухонна мийка Teka Flex Linea 27.40 RS15 115000016 310x440
Фото 9 |
Teka Flex Linea 27.40 RS15 115000016 |
|
В комплекті звукопоглинальний ущільнювач SilentSmart
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teka.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Teka Flex Linea 27.40 RS15 115000016
Ціни на Teka Flex Linea 27.40 RS15 115000016 |
---|---|---|---|---|
Teka Flex Linea 27.40 RS15 115000016 310x440 | від 1 606 zł | 1 пропозиція | ||
Teka Flex Linea 34.40 RS15 380x440 | від 1 098 zł | 1 пропозиція | ||
Teka Flex Linea 40.40 RS15 440x440 | від 1 057 zł | 7 пропозицій | ||
Teka Flex Linea 45.40 RS15 490x440 | від 1 232 zł | 7 пропозицій | ||
Teka Flex Linea 50.40 RS15 540x440 | від 1 022 zł | 32 пропозиції | ||
Teka Flex Linea 71.40 RS15 750x440 | від 2 149 zł | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →