Zlewozmywak kuchenny Teka Flex Linea 27.40 RS15 115000016 310x440
Zdjęcia 9 |
Teka Flex Linea 27.40 RS15 115000016 |
|
W zestawie uszczelka dźwiękochłonna SilentSmart
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Teka 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Teka.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Teka Flex Linea 27.40 RS15 115000016
Ceny na Teka Flex Linea 27.40 RS15 115000016 |
---|---|---|---|---|
Teka Flex Linea 27.40 RS15 115000016 310x440 | od 1 606 zł | 1 oferta | ||
Teka Flex Linea 34.40 RS15 380x440 | od 1 081 zł | 1 oferta | ||
Teka Flex Linea 40.40 RS15 440x440 | od 1 057 zł | 14 oferty | ||
Teka Flex Linea 45.40 RS15 490x440 | od 992 zł | 8 oferty | ||
Teka Flex Linea 50.40 RS15 540x440 | od 1 018 zł | 29 oferty | ||
Teka Flex Linea 71.40 RS15 750x440 | od 2 149 zł | 21 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →