Zlewozmywak kuchenny Teka Square 500/400 530x430 (40170130)
Zdjęcia 7 |
Teka Square 500/400 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Teka 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Teka.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Teka Square 500/400 530x430
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TEKA SQUARE 500/400 40170130 | 1 299 zł |
Teka SQUARE 500/400 Stalowy Satyna | 1 229 zł |
Zlewozmywak TEKA 70 cm Square 500/400 40170130 | 1 249 zł |
Teka SQUARE 500/400 Stalowy Satyna | 1 319 zł |
Modyfikacje Teka Square 500/400
Ceny na Teka Square 500/400 |
---|---|---|---|---|
Teka Square 340/400 370x430 | od 919 zł | 5 oferty | ||
Teka Square 400/400 430x430 | od 999 zł | 8 oferty | ||
Teka Square 500/400 530x430 | od 1 229 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →