Zlewozmywak kuchenny Teka Clivo 50 S-TQ 490x455
Zdjęcia 3 |
Teka Clivo 50 S-TQ |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Teka 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Teka.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Teka Clivo 50 S-TQ 490x455
Wszystkie ceny 28 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Komfort Zlewozmywak Teka clivo 50 s-tq 1b auto wst alugraumetallic | 729 zł |
TEKA CLIVO 50 S-TQ metallic 40148011 | 659 zł |
Zlewozmywak TEKA Clivo 50 S-TQ 40148012 Topaz | 629 zł |
Teka CLIVO 50 S-TQ Tequarc Onyx | 629 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →