Zlewozmywak kuchenny Teka Comfor 45 B-TQ 1B 1D 115350001 760x440 (115350001)
Zdjęcia 6 |
Teka Comfor 45 B-TQ 1B 1D 115350001 620x440760x440 |
|
Powłoka antybakteryjna. Materiał zlewu Tegranit Plus jest odporny na zarysowania i może wytrzymać wysokie temperatury.
Otwór na baterię pokazano na rysunku.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Teka 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Teka.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Teka Comfor 45 B-TQ 1B 1D 115350001 760x440
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TEKA Zlewozmywak Comfor 45 B-TQ onyks HZTEKZWUNI00003 | 607 zł |
Komfort Zlewozmywak Teka comfor 45 b-tq 1b 1d rev auto wst onyx | 729 zł |
Zlewozmywak TEKA Comfort 45 B-TQ 115350001 Onyx | 549 zł |
TEKA Zlewozmywak Comfor 45 B-TQ onyks 48351 | 607 zł |
pokaż 8 ofert
Modyfikacje Teka Comfor 45 B-TQ 1B 1D 115350001
Ceny na Teka Comfor 45 B-TQ 1B 1D 115350001 |
---|---|---|---|---|
Teka Comfor 45 S-TQ 1B 1D 115350000 620x440 | od 629 zł | 6 oferty | ||
Teka Comfor 45 B-TQ 1B 1D 115350001 760x440 | od 549 zł | 13 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →