Zlewozmywak kuchenny Teka Estela 50 S-TQ 1B 1D 670x500
Zdjęcia 7 |
Teka Estela 50 S-TQ 1B 1D |
|
Grubość materiału obudowy 8 mm
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Teka 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Teka.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Teka Estela 50 S-TQ 1B 1D 670x500
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Komfort Zlewozmywak Teka estela 50 s-tq 1b 1d rev auto wst topaz beige | 649 zł |
Zlewozmywak TEKA Estela 50 S-TQ 40148090 Onyx | 569 zł |
TEKA ESTELA 50 S-TQ TOPAZ 40148092 | 569 zł |
Zlewozmywak TEKA 50 cm Estela 50 S-TQ 40148090 | 649 zł |
Zlewozmywak TEKA Estela 50 S-TQ 40148090 Onyx | 569 zł |
pokaż 11 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →