Кухонна мийка Teka Astral 45 B-TG 650x500
Фото 9 |
Teka Astral 45 B-TG |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teka.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Teka Astral 45 B-TG 650x500
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
TEKA ASTRAL 45 B-TG AMBER 40143516 | 819 zł |
Zlewozmywak Teka ASTRAL 45 B-TG biały 88909 tel. 697 256 410 - zadzwoń, za | 788 zł |
TEKA ASTRAL 45 B-TG CZEKOLADOWY BRĄZ 40143512 | 859 zł |
TEKA ASTRAL 45 B-TG BIAŁY 40143510 | 799 zł |
TEKA ASTRAL 45 B-TG PIASKOWY BEŻ 40143503 | 699 zł |
TEKA Zlewozmywak ASTRAL 45 B-TG biały 40143510 ! - Użyj Kodu TK4 - Kupuj T | 818 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →