Zlewozmywak kuchenny Teka Flex Linea 50.40 RS15 540x440
Zdjęcia 7 |
Teka Flex Linea 50.40 RS15 |
|
W zestawie uszczelka dźwiękochłonna SilentSmart
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Teka 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Teka.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Teka Flex Linea 50.40 RS15 540x440
Wszystkie ceny 31 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Teka Flexlinea Zlewozmywak Szary 1 Sztuka 115000012 | 1 348 zł |
Komfort Zlewozmywak Teka flexlinea rs15 50.40 3,5 sq w/ovf sp pvd brass | 3 499 zł |
Zlewozmywak TEKA Flexlinea RS15 50.40 115000024 Tytan | 3 499 zł |
Teka Flexlinea RS15 50.40 Stalowy Tytan | 3 499 zł |
Zlewozmywak TEKA Flexlinea RS15 50.40 115000024 Tytan | 3 499 zł |
pokaż 20 ofert
Modyfikacje Teka Flex Linea 50.40 RS15
Ceny na Teka Flex Linea 50.40 RS15 |
---|---|---|---|---|
Teka Flex Linea 27.40 RS15 115000016 310x440 | od 1 606 zł | 1 oferta | ||
Teka Flex Linea 34.40 RS15 380x440 | od 1 098 zł | 1 oferta | ||
Teka Flex Linea 40.40 RS15 440x440 | od 1 057 zł | 7 oferty | ||
Teka Flex Linea 45.40 RS15 490x440 | od 1 232 zł | 7 oferty | ||
Teka Flex Linea 50.40 RS15 540x440 | od 1 022 zł | 32 oferty | ||
Teka Flex Linea 71.40 RS15 750x440 | od 2 149 zł | 21 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →