Zlewozmywak kuchenny Teka Clivo 45 B-TQ 1B 1D 780x495 (40148000)
Zdjęcia 5 |
Teka Clivo 45 B-TQ 1B 1D |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Teka 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Teka.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Teka Clivo 45 B-TQ 1B 1D 780x495
Wszystkie ceny 26 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Komfort Zlewozmywak Teka clivo 45 b-tq 1b 1d rev auto wst alugraumetallic | 829 zł |
Zlewozmywak TEKA Clivo 45 B-TQ 40148001 Grafitowy | 719 zł |
Teka CLIVO 45 B-TQ Tequarc Onyx | 659 zł |
Zlewozmywak TEKA Clivo 45 B-TQ 40148001 Grafitowy 45 B-TG | 746 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →