Zlewozmywak kuchenny Teka BE 34.40.20 Plus 367x427 (10125149)
Zdjęcia 5 |
Teka BE 34.40.20 Plus |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Teka 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Teka.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Teka BE 34.40.20 Plus 367x427
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Franke 10125149 BE 340/400 Plus zlewozmywak kuchenny z jedną miską firmy T | 329 zł |
Zlewozmywak TEKA BE 34.40 PLUS 1B 10125149 Stal szlachetna | 329 zł |
Teka BE 340/400 PLUS CN Stalowy Inox | 329 zł |
Zlewozmywak TEKA BE 34.40 PLUS 1B 10125149 Stal szlachetna | 329 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Teka BE 34.40.20 Plus
Ceny na Teka BE 34.40.20 Plus |
---|---|---|---|---|
Teka BE 34.40.20 Plus 367x427 | od 329 zł | 9 oferty | ||
Teka BE 40.40.20 Plus 435x435 | od 339 zł | 10 oferty | ||
Teka BE 50.40.20 Plus 530x430 | od 569 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →