Zlewozmywak kuchenny Deante Zorba ZQZA7513 760x440
Zdjęcia 3 |
Deante Zorba ZQZA7513 |
|
Odporny na blaknięcie, wysokie temperatury i szok termiczny.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deante 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deante.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deante Zorba ZQZA7513 760x440
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Komfort Zlewozmywak z baterią zorba Deante zqza2513 | 1 149 zł |
Zlewozmywak DEANTE Zorba ZQZA 7513 Piaskowy + bateria stojąca | 900 zł |
Zlewozmywak DEANTE Zorba ZZQZA2513 + bateria Grafitowy | 975 zł |
Deante Zorba grafit Komplet zlewozmywak 1,5-komorowy z ociekaczem + bateri | 1 149 zł |
Deante Zorba ZQZA7513 Piaskowy + bateria stojąca Piaskowy | 979 zł |
pokaż 14 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →