Zlewozmywak kuchenny Deante Zorba ZQZAS11A 580x440
Zdjęcia 4 |
Deante Zorba ZQZAS11A 580x440760x440 |
|
Zlewozmywak w komplecie z mikserem.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deante 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deante.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deante Zorba ZQZAS11A 580x440
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Komfort Zlewozmywak z baterią zorba Deante zqzas11a | 999 zł |
Zestaw zlewozmywak granitowy Deante Zorba szary metalik z baterią 1-komoro | 799 zł |
ZLEW. ZORBA SZARY METALIK GRANIT 1K Z/KO 580x440x164, 3,5" + OSPRZĘT SPACE | 829 zł |
Zlewozmywak Deante Deante Zorba Komplet granitowy 1-komorowy z ociekaczem | 695 zł |
DEANTE ZQZAS11A Zlewozmywak granitowy z baterią 1-komorowy z ociekaczem | 678 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Deante Zorba ZQZAS11A
Ceny na Deante Zorba ZQZAS11A |
---|---|---|---|---|
Deante Zorba ZQZAS11A 580x440 | od 599 zł | 8 oferty | ||
Deante Zorba ZQZBS113 760x440 | od 723 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →