Bateria wodociągowa Deante Milin BEU S62M
Deante Milin BEU S62M |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deante 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deante.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deante Milin BEU S62M
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Deante chromowany kran do zlewu kuchennego ze stałą wylewką Milin BEU S62M | 391 zł |
Komfort Bateria Zlewozmywakowa milin Deante beus62m | 369 zł |
Bateria DEANTE Milin BEU S62M Szary | 320 zł |
Bateria Deante Milin szara zlewozmywakowa stojąca z wylewką U | 299 zł |
pokaż 9 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →