Zlewozmywak kuchenny Deante Andante ZQN S11F 780x488
Wideo 1Zdjęcia 8 |
Deante Andante ZQN S11F |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deante 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deante.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deante Andante ZQN S11F 780x488
Wszystkie ceny 42 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Komfort Zlewozmywak andante flush Deante zqnn11f | 1 149 zł |
Zlewozmywak DEANTE Andante Flush ZQN N11F Nero | 969 zł |
Zlewozmywak DEANTE Andante Flush ZQN S11F Szary metalik | 977 zł |
Deante Andante Flush ZQN T11F Granitowy Antracyt | 975 zł |
Zlewozmywak Deante Andante Flush szary metalik 1-komorowy z ociekaczem | 1 149 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Deante Andante ZQN S11F
Ceny na Deante Andante ZQN S11F |
---|---|---|---|---|
Deante Andante ZQN X11A 590x490 | od 519 zł | 109 oferty | ||
Deante Andante ZQN S11F 780x488 | od 857 zł | 43 oferty | ||
Deante Andante ZQN 2113 780x490 | od 499 zł | 183 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →