Zlewozmywak kuchenny Blanco Zia 45S Compact 524727 680x500
Zdjęcia 14 |
Blanco Zia 45S Compact 524727 |
|
10 opcji kolorystycznych. Materiał: SILGRANIT PuraDur
Otwory zaznaczone na rysunku dla mieszalnika są wybite
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Zia 45S Compact 524727 680x500
Wszystkie ceny 70 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BLANCO ZIA 45 S Compact 527196 SILGRANIT miękka biel odwracalna z funkcją | 995 zł |
Zlewozmywak BLANCO Zia 45 S Compact 527380 Wulkaniczny szary | 862 zł |
Zlewozmywak BLANCO Zia 45 S Compact 524711 Antracyt | 1 050 zł |
Zlew granitowy Blanco Zia 45 S Compact wulkaniczny szary 527380 | 863 zł |
BLANCO ZIA 45 S Compact Silgranit czarny odwracalny | 863 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →