Zlewozmywak kuchenny Blanco Legra XL 6S 523326 860x500
Zdjęcia 14 |
Blanco Legra XL 6S 523326 |
|
Otwory zaznaczone na rysunku dla mieszalnika są wybite
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Legra XL 6S 523326 860x500
Wszystkie ceny 53 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BLANCO LEGRA XL 6 S zlewozmywak granitowy ze srebrnej bieli Rodzaj montażu | 1 199 zł |
Zlewozmywak BLANCO Legra XL 6 S 523331 Kawowy | 1 167 zł |
Zlewozmywak BLANCO Legra XL 6 S 523326 Antracyt | 1 000 zł |
Zlew granitowy Blanco Legra Xl 6 S wulkaniczny szary 527274 | 1 199 zł |
BLANCO LEGRA XL 6 S Silgranit antracyt odwracalny | 1 199 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →