Zlewozmywak kuchenny Blanco Legra 6S 522210 1000x500
Zdjęcia 6 |
Blanco Legra 6S 522210 780x5001000x500 |
|
Rysunek przedstawia otwory pod baterię
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Legra 6S 522210 1000x500
Wszystkie ceny 44 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlewozmywak BLANCO Legra 6 S 522208 Alumetalik | 1 430 zł |
Zlew granitowy Blanco Legra 6 S wulkaniczny szary 527271 | 1 313 zł |
BLANCO LEGRA 6 S Silgranit czarny, odwracalny | 1 313 zł |
Zlewozmywak BLANCO Legra 6 S 522208 Alumetalik | 1 430 zł |
pokaż 20 ofert
Modyfikacje Blanco Legra 6S 522210
Ceny na Blanco Legra 6S 522210 |
---|---|---|---|---|
Blanco Legra 6S Compact 521302 780x500 | od 1 035 zł | 39 oferty | ||
Blanco Legra 6S 522210 1000x500 | od 1 135 zł | 44 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →