Zlewozmywak kuchenny Blanco Solis 400-U 526117 440x440
Zdjęcia 24 |
Blanco Solis 400-U 526117 |
|
Zlewozmywak jest elegancko wyposażony w wysokiej jakości przelew podtynkowy C-overflow oraz odpływy InFino.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Solis 400-U 526117 440x440
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlew stalowy Blanco Solis 400-U stal szlachetna szczotkowana 526117 | 973 zł |
Zlewozmywak BLANCO SOLIS 400-U stal InFino 526117 | 954 zł |
Zlew BLANCO SOLIS 400-U stal szczotkowana INOX (korek MANUAL InFino) (5261 | 915 zł |
Zlew BLANCO SOLIS 400-U stal szczotkowana INOX (korek MANUAL InFino) (5261 | 933 zł |
BLANCO 526117 Komora podwieszana SOLIS 400-U Stal szczotkowana, InFino | 972 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje Blanco Solis 400-U 526117
Ceny na Blanco Solis 400-U 526117 |
---|---|---|---|---|
Blanco Solis 180-U 526113 220x440 | od 950 zł | 2 oferty | ||
Blanco Solis 340-U 526115 380x440 | od 837 zł | 11 oferty | ||
Blanco Solis 400-U 526117 440x440 | od 889 zł | 10 oferty | ||
Blanco Solis 450-U 526120 490x440 | od 1 058 zł | 8 oferty | ||
Blanco Solis 500-U 526122 540x440 | od 1 146 zł | 2 oferty | ||
Blanco Solis 700-U 526125 740x440 | od 1 349 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →