Ціни на Blanco Solis 340-U 526115 380x440
Фото 24 | від 837 до 1 038 zł Тип монтажу: під стільницю; Матеріал корпуса: нержавіюча сталь; Товщина матеріалу (мм): 0.9; Форма: прямокутна; Перелив; Комплектація: Мін. ширина шафи (мм): 400; Розміри робочої поверхні (мм): 380x440; Розміри основної чаші (мм): 340x400x185; Країна походження бренду: Німеччина; |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zlewozmywak Blanco BLANCO SOLIS 340-U Stal szczotkowana, InFino | 1 038 zł |
BLANCO SOLIS 340-U stal szczotkowana, InFino | 935 zł |
Zlew stalowy Blanco Solis 340-U stal szlachetna szczotkowana 526115 | 935 zł |
Blanco Solis 340-U komora podwieszana 44x38 cm stal szczotkowana 526115 | 972 zł |
Zlew BLANCO SOLIS 340-U stal szczotkowana INOX (korek manual InFino) (5261 | 879 zł |
Zlew BLANCO SOLIS 340-U stal szczotkowana INOX (korek manual InFino) (5261 | 897 zł |
BLANCO 526115 Komora podwieszana SOLIS 340-U Stal szczotkowana, InFino | 934 zł |
Zlewozmywak BLANCO Solis 340-U Stal szczotkowana 526115 Kupuj z Rabatem 4 | 872 zł |
Zlewozmywak BLANCO Solis 340-U 526115 Stal szczotkowana | Bezpłatny transp | 910 zł |
Zlewozmywak Blanco SOLIS 340-U Stal szczotkowana, InFino 526 115 tel. 697 | 837 zł |
BLANCO Zlewozmywak SOLIS 340-U stal szczotkowana, InFino 526115 *Nawet 10 | 872 zł |
Zlewozmywak BLANCO Solis 340-U 526115 Stal szczotkowana | Bezpłatny transp | 910 zł |
Zlewozmywak BLANCO Solis 340-U Stal szczotkowana 526115 Kupuj z Rabatem 4 | 872 zł |
Blanco Solis 340-U Zlewozmywak stalowy jednokomorowy 44x34 cm 526115 - odb | 885 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!