Zlewozmywak kuchenny Blanco Pleon 8 520599 700x510
Zdjęcia 26 |
Blanco Pleon 8 520599 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Pleon 8 520599 700x510
Wszystkie ceny 31 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlewozmywak BLANCO Pleon 8 523047 Biały | 1 595 zł |
Zlewozmywak BLANCO Pleon 8 523043 Antracyt | 1 595 zł |
Zlew granitowy Blanco Pleon 8 wulkaniczny szary 527323 | 1 574 zł |
BLANCO PLEON 8 Silgranit czarny, InFino | 1 574 zł |
Zlewozmywak BLANCO Pleon 8 523043 Antracyt | 1 595 zł |
pokaż 20 ofert
Modyfikacje Blanco Pleon 8 520599
Ceny na Blanco Pleon 8 520599 |
---|---|---|---|---|
Blanco Pleon 5 521677 515x510 | od 1 254 zł | 100 oferty | ||
Blanco Pleon 6 521686 615x510 | od 1 308 zł | 136 oferty | ||
Blanco Pleon 8 520599 700x510 | od 1 478 zł | 32 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →