Zlewozmywak kuchenny Blanco Axia III 5S-F 525847 905x500
Wideo 1Zdjęcia 20 |
Blanco Axia III 5S-F 525847 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Axia III 5S-F 525847 905x500
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlew granitowy Blanco Axia III 5 S-F delikatny biały 527041 | 3 740 zł |
Zlew granitowy Blanco Axia III 5 S-F delikatny biały 527042 | 3 153 zł |
Zlew granitowy Blanco Axia III 5 S-F antracyt 523225 | 3 740 zł |
Zlew granitowy Blanco Axia III 5 S-F antracyt 523231 | 3 153 zł |
Zlew granitowy Blanco Axia III 5 S-F biały 523228 | 3 740 zł |
pokaż 9 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →