Zlewozmywak kuchenny Blanco Zerox 700-U Durinox 521560 740x440
Zdjęcia 8 |
Blanco Zerox 700-U Durinox 521560 540x440740x440 |
|
Tekstura jest wykonana ze stali nierdzewnej Durinox, odpornej na zarysowania i odciski palców.
Dodatkowo wyposażony w korek automatyczny (zalecany model nr 232459)
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Zerox 700-U Durinox 521560 740x440
Wszystkie ceny 34 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Blanco Zerox 700-U Zlewozmywak Czarny 700mm 526244 | 3 418 zł |
Zlewozmywak BLANCO Zerox 700-U Durinox 521560 | 2 546 zł |
Zlew stalowy Blanco Zerox 700-U Durinox stal szlachetna durinox 521560 | 2 792 zł |
Zlewozmywak BLANCO Zerox 700-U Durinox 521560 | 2 792 zł |
pokaż 20 ofert
Dodatkowo wyposażony w korek automatyczny (zalecany model nr 232459)
Modyfikacje Blanco Zerox 700-U Durinox 521560
Ceny na Blanco Zerox 700-U Durinox 521560 |
---|---|---|---|---|
Blanco Zerox 500-IF Durinox 523098 540x440 | od 2 484 zł | 20 oferty | ||
Blanco Zerox 700-U Durinox 521560 740x440 | od 1 714 zł | 34 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →