Zlewozmywak kuchenny Franke Mythos MYX 110-45 122.0606.949 490x440
Wideo 1Zdjęcia 13 |
Franke Mythos MYX 110-45 122.0606.949 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke Mythos MYX 110-45 122.0606.949 490x440
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Franke 1220624555 MYX 110-45 zlewozmywak kuchenny stal szlachetna wygląd l | 2 940 zł |
Zlewozmywak Franke NAS RTV AGD FRANKE Zlewozmywak Mythos MYX 110-45 Stal s | 3 439 zł |
Franke MYX 110-45 Stal szlachetna szczotkowana 122.0624.555 | 3 439 zł |
Zlew FRANKE Mythos MYX 110-45 stal SZCZOTKOWANA (122.0624.555) TERAZdodatk | 3 439 zł |
Zlew FRANKE Mythos MYX 110-45 stal SZCZOTKOWANA (122.0624.555) terazFranke | 3 439 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Franke Mythos MYX 110-45 122.0606.949
Ceny na Franke Mythos MYX 110-45 122.0606.949 |
---|---|---|---|---|
Franke Mythos MYX 110-45 122.0606.949 490x440 | od 2 940 zł | 9 oferty | ||
Franke Mythos MYX 110-50 122.0590.969 540x440 | od 1 911 zł | 10 oferty | ||
Franke Mythos MYX 110-70 122.0607.061 740x440 | od 2 135 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →