Zlewozmywak kuchenny Blanco Zia 9E 514764 930x510
Zdjęcia 14 |
Blanco Zia 9E 514764 930x510930x510 korek |
|
Nowoczesna umywalka narożna, dodatkowo wyposażona w dwa ociekacze jednocześnie. Tak więc lewa przeznaczona jest przede wszystkim do suszenia naczyń, a prawa najwygodniejsza do rozmrażania żywności z zamrażarki, suszenia warzyw, owoców i ziół. Szerokość głównej misy wynosi 43 cm, a głębokość 18 cm Sam zlew Blanco Zia 9E wykonany jest ze sztucznego kamienia, który swoim wyglądem i wykonaniem jest praktycznie nie do odróżnienia od granitu.
Produkty tego typu mogą pochwalić się podwyższoną wytrzymałością, odpornością na ciepło, są odporne na działanie kwasów, dobrze odporne na plamienie, a także są całkowicie bezpieczne w kontakcie z żywnością. Dbanie o czystość takiego produktu jest stosunkowo łatwe, ponieważ jego powierzchnia jest gładka i ma właściwości odpychające brud. Na rynku model ten prezentowany jest w 8 kolorach.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Kup Blanco Zia 9E 514764 930x510
Wszystkie ceny 27 →Zlew granitowy Blanco Zia 9 E wulkaniczny szary 527395 | 1 377 zł |
Zlewozmywak ZIA 9 E Silgranit delikatny biały narożny | 1 432 zł |
Zlew BLANCO ZIA 9E delikatny biały narożny | 1 367 zł |
Zlew BLANCO ZIA 9E delikatny biały narożny | 1 321 zł |
BLANCO 527212 Zlewozmywak ZIA 9 E Silgranit delikatny biały narożny | 1 377 zł |
Blanco z siedzibą w Niemczech specjalizuje się w sprzęcie kuchennym i rozwija go zgodnie z potrzebami użytkowników. Zlewozmywak Zia 9E to produkt o eleganckim designie, wykonany na wysokim poziomie jakościowym i w odpowiedniej cenie około 290 USD.
Stylowy i nowoczesny
Granitowy model przyciąga wyrazistymi liniami, gładką powierzchnią i oczywiście szeroką gamą kolorów. Osiem odcieni pozwala dobrać produkt do blatu i stworzyć harmonijną całość.
Przyjemny jest również design zlewozmywaka: misa znajduje się pośrodku, a po bokach znajdują się skrzydełka, konstrukcja wygląda symetrycznie i pięknie. Na powierzchni roboczej znalazło się miejsce nie tylko na bateria, ale również na detergent, gąbkę. Możesz umieścić 2 krany - do mycia naczyń i z filtrem do wody pitnej.
Praktyczność użytkowania
Misa ma wymiary 340x431x180 mm, choć nie jest najgłębsza, ale wygodnie się w niej pracuje. Co gorsza, nie ma przelewu, choć cena zlewu jest spora.
Misa nie odkształca się podczas wlewania wrzątku, materiał nie wydziela zapachu. Prawe skrzydło służy do rozmrażania lub suszenia żywności. Pojemność tutaj jest dość płytka, około 30 mm, ale z oddzielnym odpływem.
Lewe skrzydło trzyma umyte naczynia, a woda spływa rowkami do miski. Utrzymanie zlewu w czystości nie jest konieczne - wystarczy po pracy przetrzeć powierzchnię gąbką. Materiał SILGRANIT PuraDur zapewnia maksymalny komfort, niezawodność i trwałość.
Model Zia 9E jest przeznaczony dla użytkownika, jest wygodny, prezentuje się reprezentacyjnie, ale jest drogi. Nadaje się dla tych, którzy wyposażają kuchnię tylko w sprzęt premium, w przeciwnym razie można kupić zlew o tych samych funkcjach, ale znacznie taniej.
Modyfikacje Blanco Zia 9E 514764
Ceny na Blanco Zia 9E 514764 |
---|---|---|---|---|
Blanco Zia 9E 514764 930x510 | od 1 268 zł | 27 oferty | ||
Blanco Zia 9E 526030 930x510 korek | od 1 492 zł | 3 oferty |