Zlewozmywak kuchenny Deante Zorba ZQZA7103 440x440
Zdjęcia 7 |
Deante Zorba ZQZA7103 |
|
Zlew nie pochłania zapachów i jest odporny na wysokie temperatury (250°C). Fabryczne otwory na mieszadło i zawór automatyczny.
Zlewozmywak w komplecie z mikserem.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deante 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deante.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deante Zorba ZQZA7103 440x440
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Komfort Zlewozmywak z baterią zorba Deante zqza2103 | 999 zł |
Zlewozmywak DEANTE Zorba ZQZA2103 + bateria Grafitowy | 848 zł |
Deante Zorba ZQZA7103 Piaskowy + bateria stojąca Piaskowy | 848 zł |
Deante Zorba grafit Komplet zlewozmywak 1-komorowy bez ociekacza + bateria | 999 zł |
pokaż 15 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →