Zlewozmywak kuchenny Deante Zorba ZQZV2113 760x440
Zdjęcia 6 |
Deante Zorba ZQZV2113 |
|
Zlewozmywak w komplecie z mikserem.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deante 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deante.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deante Zorba ZQZV2113 760x440
Wszystkie ceny 33 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Deante ZQZVT113 ZORBA Granitowy zlew z kranem kuchennym metaliczny antracy | 679 zł |
Komfort Zlewozmywak z baterią zorba Deante zqzv2113 | 999 zł |
Zlewozmywak DEANTE Zorba ZQZV 7113 Piaskowy+ bateria stojąca | 571 zł |
Zlewozmywak DEANTE Zorba ZQZV2113 + bateria Grafitowy | 678 zł |
Deante Zorba grafit Komplet zlewozmywak 1-komorowy z ociekaczem + bateria | 799 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →