Zlewozmywak kuchenny Pyramis Mido 76x44 1B 1D 070001201 760x440
Zdjęcia 8 |
Pyramis Mido 76x44 1B 1D 070001201 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pyramis 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pyramis.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pyramis Mido 76x44 1B 1D 070001201 760x440
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlewozmywak granitowy Pyramis Mido 76x44 1B1D Karbon | 906 zł |
Zlewozmywak Pyramis Mido 76X44 1B 1D Beż Piaskowy | 614 zł |
Zlew PYRAMIS MIDO (76x44) 1B 1D szary beton (70054401) *** zamów wycięcie | 599 zł |
Zlewozmywak Pyramis MIDO 76x44 1B 1D szary 070054401 tel. 697 256 410 - za | 679 zł |
pokaż 15 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →