Zlewozmywak kuchenny Deante Zorba ZQZA511A 580x440
Zdjęcia 5 |
Deante Zorba ZQZA511A |
|
Zlewozmywak w komplecie z mikserem.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deante 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deante.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deante Zorba ZQZA511A 580x440
Wszystkie ceny 41 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Deante ZQZAT11A ZORBA Granitowy zlew z kranem kuchennym metaliczny antracy | 967 zł |
Komfort Zlewozmywak z baterią zorba Deante zqza211a | 999 zł |
Zlewozmywak DEANTE Zorba ZQZA711A Piaskowy + bateria stojąca | 571 zł |
Zlewozmywak DEANTE Zorba ZQZA211A + bateria Grafitowy | 678 zł |
Deante Zorba grafit Komplet zlewozmywak 1-komorowy z krótkim ociekaczem + | 799 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →