Zlewozmywak kuchenny Deante Zorba ZQZBS113 760x440
Zdjęcia 4 |
Deante Zorba ZQZBS113 580x440760x440 |
|
Zlewozmywak w komplecie z mikserem.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deante 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deante.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deante Zorba ZQZBS113 760x440
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Komfort Zlewozmywak z baterią zorba Deante zqzbs113 | 999 zł |
Deante Zorba szary metalik Komplet zlewozmywak granitowy 1-komorowy z ocie | 799 zł |
Zlewozmywak Deante Zorba + bateria owa stojąca (ZQZBS113) | 723 zł |
Modyfikacje Deante Zorba ZQZBS113
Ceny na Deante Zorba ZQZBS113 |
---|---|---|---|---|
Deante Zorba ZQZAS11A 580x440 | od 678 zł | 7 oferty | ||
Deante Zorba ZQZBS113 760x440 | od 723 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →