Bateria wodociągowa Deante Milin BEU B62M
Zdjęcia 12 |
Deante Milin BEU B62M |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deante 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deante.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deante Milin BEU B62M
Wszystkie ceny 33 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DEANTE MILIN BEUB62M armatura kuchenna czarna 27 x 48 cm BEU B62M | 319 zł |
Komfort Bateria Zlewozmywakowa milin Deante beub62m | 369 zł |
Bateria DEANTE Milin BEU W62M Biały | 253 zł |
Bateria kuchenna stojąca 355 mm Deante MILIN BEU W62M biała | 369 zł |
Bateria DEANTE Milin BEU W62M Biały | 229 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →