Zlewozmywak kuchenny Pyramis Alazia 79x50 1B 1D 790x500
Pyramis Alazia 79x50 1B 1D |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pyramis 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pyramis.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pyramis Alazia 79x50 1B 1D 790x500
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pyramis 079810612 ALAZIA 79x50 1B 1D zlewozmywak do zabudowy Pyragranite C | 1 152 zł |
Zlewozmywak granitowy Pyramis Alazia 79x50 1B1D Volcano 070186512 | 965 zł |
Zlew PYRAMIS ALAZIA (79x50) 1B 1D szary - beton (70186612) | 659 zł |
Pyramis 070037012 ALAZIA 79x50 1B 1D Pyragranit Iron Grey 79 x 50 cm | 1 234 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →