Zlewozmywak kuchenny Pyramis Diplos 79x51 1 3/4B 790x510
Pyramis Diplos 79x51 1 3/4B |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pyramis 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pyramis.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pyramis Diplos 79x51 1 3/4B 790x510
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlewozmywak Pyramis Diplos 79X51 13/4B Szary Beton | 798 zł |
Zlew PYRAMIS DIPLOS (79x51) 1 3/4B czarny (70006601) *** zamów wycięcie ot | 749 zł |
Zlewozmywak Pyramis DIPLOS 79x51 1 3/4B czarny 070006601 tel. 697 256 410 | 876 zł |
Zlewozmywak granitowy Diplos 79x51 2-komorowy Pyramis beż czarny | 798 zł |
pokaż 14 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →