Zlewozmywak kuchenny Pyramis Amber 92x52.5 1B 1D 920x525
Zdjęcia 3 |
Pyramis Amber 92x52.5 1B 1D |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pyramis 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pyramis.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pyramis Amber 92x52.5 1B 1D 920x525
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlewozmywak granitowy Pyramis Amber 92x52,5 1B1D Colorado | 1 399 zł |
Zlewozmywak Pyramis Pyramis AMBER 1B1D Colora | 1 399 zł |
Zlewozmywak Pyramis AMBER 1B1D Colorado ociekacz | 1 399 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →