Zlewozmywak kuchenny Pyramis Korfu 62x46 1B 1D 070060701 620x460
Zdjęcia 9 |
Pyramis Korfu 62x46 1B 1D 070060701 620x460780x460 |
|
Powierzchnia zlewozmywaka jest odporna na plamy, zarysowania i wysokie temperatury. W zestawie zawór koszowy.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pyramis 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pyramis.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pyramis Korfu 62x46 1B 1D 070060701 620x460
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlewozmywak granitowy Pyramis Korfu 62x46 1B1D Karbon 70060501 | 906 zł |
Zlewozmywak Pyramis Zlew Pyramis KORFU 62x46 1B1D czarny 070060301 | 677 zł |
Zlew Pyramis Korfu 62x46 1B1D granit czarny | 906 zł |
Zlew PYRAMIS KORFU (62x46) 1B 1D karbon (czarny mat) (70060501) *** zamów | 579 zł |
Zlew PYRAMIS KORFU (62x46) 1B 1D karbon (czarny mat) (70060501) *** zamów | 579 zł |
pokaż 9 ofert
Modyfikacje Pyramis Korfu 62x46 1B 1D 070060701
Ceny na Pyramis Korfu 62x46 1B 1D 070060701 |
---|---|---|---|---|
Pyramis Korfu 62x46 1B 1D 070060701 620x460 | od 499 zł | 14 oferty | ||
Pyramis Korfu 78x46 1B 1D 070061301 780x460 | od 499 zł | 16 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →