Zlewozmywak kuchenny Pyramis Mido 62x50 1B 1D 070088501 620x500
Zdjęcia 9 |
Pyramis Mido 62x50 1B 1D 070088501 |
|
Zawór automatyczny może być sprzedawany oddzielnie.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pyramis 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pyramis.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pyramis Mido 62x50 1B 1D 070088501 620x500
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Komfort Zlewozmywak Pyramis mido 62x50 1b1d czarny | 849 zł |
Zlewozmywak granitowy Pyramis Mido 62x50 1B1D Karbon | 841 zł |
Zlewozmywak Pyramis MIDO 62x50 1B 1D Czarny | 592 zł |
Zlew PYRAMIS MIDO (62x50) 1B 1D szary beton (70088101) *** zamów wycięcie | 549 zł |
Zlew PYRAMIS MIDO (62x50) 1B 1D szary beton (70088101) *** zamów wycięcie | 549 zł |
pokaż 13 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →