Zlewozmywak kuchenny Kernau KGS Z 4575 1B1D 755x460
Zdjęcia 12 |
Kernau KGS Z 4575 1B1D 570x450755x460 |
|
Materiał zlewozmywaka jest wysoce odporny na szoki termiczne i uszkodzenia mechaniczne. W zestawie zawór koszowy ze stali nierdzewnej.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kernau 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kernau.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kernau KGS Z 4575 1B1D 755x460
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Komfort Zlewozmywak Kernau kgs z 4575 1b1d graphite | 599 zł |
Zlewozmywak granitowy Kernau KGS Z 4575 1B1D Deep Black | 599 zł |
Zlewozmywak Kernau Zlewozmywak granitowy Kernau KGS Z 4575 1B1D Deep Black | 649 zł |
Zlewozmywak Granitowy Kernau Kgsz 4575 1B1D Grafit | 649 zł |
**WYSYŁKA 24H/48H** Zlew KERNAU KGS Z 4575 1B1D DEEP BLACK (czarny mat) DO | 599 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Kernau KGS Z 4575 1B1D
Ceny na Kernau KGS Z 4575 1B1D |
---|---|---|---|---|
Kernau KGS Z 4557 1B1D 570x450 | od 549 zł | 6 oferty | ||
Kernau KGS Z 4575 1B1D 755x460 | od 599 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →