Zlewozmywak kuchenny Kernau KSS U 61.1 1B SS 540x440
Zdjęcia 18 |
Kernau KSS U 61.1 1B SS |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kernau 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kernau.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kernau KSS U 61.1 1B SS 540x440
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Komfort Zlewozmywak Kernau kssu 61.1 1b ss copper | 1 599 zł |
Zlewozmywak stalowy Kernau KSS U 61.1 1B SS Gun Metal | 1 599 zł |
Zlewozmywak Kernau stalowy Kernau KSSU 61.1 1B SS GOLD | 1 599 zł |
Zlewozmywak Kernau Kss U 61.1 1B Ss Copper Stalowy | 1 599 zł |
**WYSYŁKA 24H/48H** Zlew KERNAU KSS U 61.1 1B SS GUN METAL (grafitowy) DOD | 1 599 zł |
pokaż 8 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →