Zlewozmywak kuchenny Kernau KSS U60 1B SS 540x440
Zdjęcia 3 |
Kernau KSS U60 1B SS 440x440540x440 |
|
Gwarancja producenta - 10 lat
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kernau 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kernau.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kernau KSS U60 1B SS 540x440
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Komfort Zlewozmywak Kernau kss u 60 1b ss smooth | 1 299 zł |
Zlewozmywak stalowy Kernau KSS U 60 1B SS Smooth R29503 | 1 299 zł |
Zlewozmywak Kernau KSSU 60 1B SS SMOOTH Stal | 1 299 zł |
Modyfikacje Kernau KSS U60 1B SS
Ceny na Kernau KSS U60 1B SS |
---|---|---|---|---|
Kernau KSS U45 1B SS 440x440 | od 1 199 zł | 3 oferty | ||
Kernau KSS U60 1B SS 540x440 | od 1 299 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →